Su’urla

su'urla ilan tooneffects

Hollanda Merkezli Tre Investment Yatırım şirketinin Urla’da planladığı 196 villadan oluşan bir yaşam konsept projesi için görüşmeler başlamıştı… Genel Müdür Figen Aslan ile ilk toplantılarımızı yaptığımızda bizi heyecanlandıracak bilgileri paylaşmıştı. Reklam dünyasının duayeni Haluk Mesci projenin danışmanıydı ve bu bilgi bile bizi proje için heyecanlandırmaya yetmişti. Birlikte çalışmak istemeleri ve ekip olarak bizi tercih ettikleri için çok mutluyduk.

iç mekan 3d tooneffects

Markalaştırma konusunda Haluk Mesci ve Cin Kapancı önderliğinde  İzmir’de de  Freelance Group ile birlikte yaklaşık 2,5 ay kadar çalıştık. Tüm ekibin emeklerinin dışında Tooneffects olarak Mimari Görselleştirme, katalog görsellerinin hazırlanması ve Tanıtım filmi prodüksiyonu konusundaki çalışmaları üstlendik.

Izmir’de reklamcılık alanında da ödüller almış bir proje ekibinde yer almak ve tasarımlara imza atma şansı bulduk. keyile çalıştığımız projelerden biriydi ve halen o gün  birlikte çalıştığımız ekiplerle başka projelerde çalışmaya devam ediyoruz.

Related Posts

Comments are closed.